Fire safety

Dom Aragona
247 New Kings Rd, Londyn SW6 4XG
PROCEDURA EWAKUACJI POŻAROWEJ
MIEJSCE SPOTKAŃ OGNIA: Przed bramą Cradley House

Prosimy o poświęcenie czasu na zapoznanie się z instrukcjami przeciwpożarowymi znajdującymi się w Państwa pokoju, znajdującymi się z tyłu drzwi, które szczegółowo opisują drogę ewakuacji i najbliższe wyjście.

W przypadku pożaru należy zadzwonić na pogotowie ratunkowe pod numer 999, jeśli jest to bezpieczne.

W mało prawdopodobnym przypadku pożaru należy szybko ewakuować budynek i skontaktować się z personelem przeszkolonym do pomocy w domu Cradley, który znajduje się na prawo od budynku.

Jeśli wychodzisz schodami prowadzącymi do bocznego wejścia (pokoje 1 i 2), wyjdziesz schodami prowadzącymi do bocznego wejścia i skręcisz w prawo na zewnątrz budynku.

Pokoje 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, Grandison i Beaumont. Najbliższe wyjście znajduje się głównymi schodami i na tyłach budynku.

Następnie wyjdziesz tylną, lewą stroną ogrodu, przez czarne drzwi. Aby dotrzeć do miejsca spotkania, przejdź do końca drogi, skręć w lewo i ponownie w lewo z powrotem w stronę domu Aragon.

Jeśli mieszkasz w domku ogrodowym, nie wchodź ponownie do budynku i kieruj się ewakuacją przez ogród. Proszę zapoznać się z planem ewakuacji na drzwiach, aby poznać najbliższe wyjście i drogę ewakuacyjną.

Jeśli potrzebujesz wyjaśnień lub dalszej pomocy, personel jest do Twojej dyspozycji.

Na życzenie możemy dostarczyć poduszkę ostrzegawczą, która wibruje, aby powiadomić Cię o alarmie.

Będziemy musieli zostać poinformowani o wszelkiej pomocy wymaganej w przypadku ewakuacji awaryjnej. Jeśli będziesz jej potrzebować, a jeszcze nas o tym nie powiadomiłeś, prosimy o natychmiastowe poinformowanie członka zespołu.

Pokój 2 jest wyposażony w czerwoną lampę ostrzegawczą nad łóżkiem i sznurki w łazience na wypadek sytuacji awaryjnych